Szorowarka jednotarczowa zasilana sieciowo HFM 1515

Jednotarczowa maszyna czyszcząca jest podstawowym urządzeniem każdej firmy sprzątającej. Przeznaczona do gruntownego czyszczenia wszelkich powierzchni, prania wykładzin i dywanów, szlifowania i krystalizacji naturalnych posadzek kamiennych.

Szorowarka może być wyposażona w szczotkę do szorowania, floterowania, prania wykładzin dywanowych lub w uchwyt do padów. Oferowane przez nas pady amerykańskiej firmy ETC. dobieramy w zależności od wykonywanych prac. Na przykład; doczyszczanie, szlifowanie parkietów, pranie wykładzin dywanowych lub utrzymanie czystości.

Obudowa z tworzywa “Structofoam”, silnik przemysłowy “heavy duty”, pracujący na dużych, bezobsługowych łożyskach jest połączony z przekładnią planetarną, pracującą w oleju, zapewniającą cichą i niezawodną transmisję napędu. Wszystkie zasadnicze elementy konstrukcji są zaprojektowane i wykonane z myślą o minimum    10-letniej eksploatacji. Możliwość rozbudowy o układ odpylający (np dla firm parkieciarskich), dodatkowe obciążenie lub inne akcesoria wyszczególnione w cenniku.

DANE TECHNICZNE:

– Moc silnika: 1500W
– Zasilanie: 230 V
– Obroty: 150 obr/min.
– Szerokość szczotki: 400 mm
– Szerokość padu: 16″
– Zasięg pracy: 32 m
– Długość przewodu: 16m
– Waga: 31 kg
– Wymiary: 1250 x 560 x 460 mm

 

Odkurzacz sucho-mokro WV-470

Uniwersalne urządzenie do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Pojemność odkurzacza na sucho- 27L, na mokro- 20L. Zawór pływakowy zabezpieczający przed przepełnieniem zbiornika, trwała estetyczna obudowa, rury ssące wykonane ze stali nierdzewnej (38 mm), jedna turbina ssąca, ciągłość pracy bez ograniczeń.

DANE TECHNICZNE:

– Moc silnika: 1060W
– Zasilanie: 230 V
– Przepływ powietrza: 49 L/sekunda
– Podciśnienie: 2400mm
– Pojemność na sucho: 27L
– Pojemność na mokro: 20L
– Długość przewodu: 10m
– Waga: 9,6 kg
– Wymiary: 358 x 450 x 710 mm

Zestaw jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

 

Sprawdź w sklepie internetowym