VOIGT HORECA – Nowa ulepszona generacja produktów dla gastronomii i hoteli

Najpopularniejsze produkty z lini VOIGT HORECA
Najpopularniejsze środki marki VOIGT z lini HORECA o nowym odświeżonym wyglądzie i ulepszonych formułach.

ULEPSZONE FORMUŁY I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W ZNANYCH PRODUKTACH Z SERII VOIGT HORECA

Popularne produkty z linii horecaline marki VOIGT doczekały się nie tylko zmienionych opakowań i symboli, ale przede wszystkich ulepszonych receptur i technologii. Wysoka jakość, skuteczność oraz wydajność stały się standardem. W poniższym artykule postaramy się opisać największe zmiany oraz przedstawić kilka, naszym zdaniem najlepszych środków, które sprawdzą się zarówno w branży hotelarskiej, gastronomii ale także w domu.

PREPARATY DO UŻYTKU W PROFESJONALNYCH KUCHNIACH I OBSZARACH GASTRONOMICZNYCH

Kluczowymi produktami dla profesjonalnej linii HORECA marki VOIGT są preparaty do utrzymania czystości w obszarach gastronomicznych, kuchniach i przemyśle spożywczym. Tak oto dwa popularne produkty- H652 (dawniej VC 652 GASTRO-SPRINT) gotowy do użycia zapachowy środek do usuwania tłuszczy, białek i brudu z kuchenek, płytek, okapów czy blatów kuchennych oraz H644 (dawniej VC 643 GASTRO-GRILL) do usuwania sadzy, przypaleń i spieczonych zabrudzeń z pieców, grilli, rusztów, komór wędzarniczych czy opiekaczy doczekał się ulepszonych receptur co przełożyło się na lepszą skuteczność i wydajność.
Z niezmienionymi nazwami pozostały dwa uzupełniające produkty z linii HORECA- VC 621N GASTRO-SEPT czyli rewelacyjny, gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji obszarów kuchennych mających bezpośredni kontakt z żywnością, takich jak blaty, krajalnice, deski, noże i inne wyposażenie kuchenne oraz VC 630R GASTRO-ACID środek do mycia i dezynfekcji lodówek, chłodni, lad chłodniczych i wszelkiego wyposażenia wykonanego ze stali nierdzewnej. Ofertę uzupełniają wysoce skoncentrowane detergenty i nabłyszczacze do zmywarek przemysłowych. Większość z produktów dostępnych jest zarówno w formie koncentratów jak i gotowych do użycia środków w wygodnych butelkach ze spryskiwaczem.

CHEMIA DO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI ŁAZIENEK ORAZ WYPOSAŻENIA POKOJÓW HOTELOWYCH

Wśród środków czystości do sprzątania pokojów oraz łazienek hotelowych największe zmiany i ulepszenia przeszły produkty najbardziej popularne. Dodane nowoczesne technologie, takie jak acti-foam (aktywna piana), aktywny tlen wspomagający proces czyszczenia, nanotechnologia czy anti stone, które ułatwiają proces ponownego czyszczenia oraz opóźniają osadzanie się brudu i osadów wapiennych. Wszystko to przekłada się na szybkość i skuteczności utrzymania czystości na wysokim poziomie i czyni chemie marki VOIGT z linii HORECA jedną z najbardziej innowacyjnych na rynku.
Popularny środek H500 (dawniej VC 500 MEBLE) zyskał nowy przyjemny zapach czystego prania, ulepszoną formułę pozwalającą na szersze zastosowanie oraz właściwości antystatyczne i pielęgnujące. To świetne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego i uniwersalnego środka do mycia i pielęgnacji mebli, skóry naturalnej oraz ekologicznej i wszelkich powierzchni ponadpodłogowych zarówno z połyskiem jak i matowych. Czyszczenie łazienek od dziś będzie jeszcze łatwiejsze dzięki dużym zmianom w gotowym do użyciu spray’u H540 (dawniej VC 540 ŁAZIENKI). Zastosowanie technologi aktywnej piany pozwala na łatwiejsze usuwanie zacieków, osadów mydlanych i kamienia z powierzchni łazienkowych. Produkt świetnie sprawdzi się do cyklicznego mycia toalet, kabin prysznicowych, umywalek, wanien oraz płytek ściennych i podłogowych. Uniwersalny hotelowy odplamiacz do tapicerki, wykładzin czy dywanów- H510 (dawniej VC 510 ODPLAMIACZ) doczekał się nie tylko zmiany nazwy, ale i dodania technologi aktywnego tlenu, która skutecznie wspomaga proces odplamiania. Ofertę uzupełniają odświeżone wizualnie środki do czyszczenia i pielęgnacji stali szlachetnej, mycia luster i okien oraz zapachowe środki do utrzymania czystości podłóg.

HOTELOWE ODŚWIEŻACZE POWIETRZA O WYDŁUŻONYM CZASIE DZIAŁANIA Z LINI VOIGT HORECA

Wśród odświeżaczy powietrza marki VOIGT obyło się bez większych rewolucji. Znane już i rozpoznawalne zapachy z dawnej linii pozostały niezmienione. Do składu odświeżaczy dodano więcej składników, które pozwolą na skuteczniejsze zwalczanie nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy czy nieprzyjemny zapach w zawilgoconych pomieszczeniach. Do rodziny aromatów dołączył jeden nowy- H530 Zapach świeżego prania, który świetnie sprawdzi się w pokojach hotelowych czy salach konferencyjnych. Wszystkie zapachy dostępne są w wygodnych rozpylaczach o pojemności 0,6 litra.

Kliknij i przejdź do naszego sklepu internetowego gdzie poznasz szczegółową ofertę i ceny produktów z linii HORECA.

Kliknij, aby przejść do szczegółowych cenników fabrycznych na produkty marki VOIGT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 7 = 1